Vacature Allround Adviseur Verzekeringen

Ben jij commercieel, integer én ambitieus? Dan zij wij misschien wel op zoek naar jou! In verband met versterking van ons team zoeken wij per direct een fulltime Adviseur verzekeringen. Voor deze functie zoeken wij een commercieel en integer persoon met ervaring binnen de verzekeringsbranche.

Wat ga je doen

Als allround Adviseur Verzekeringen ben jij mede verantwoordelijk voor de uitstraling en commerciële activiteiten van ons kantoor. Jij gaat voor de lange termijn relatie met de klant en stelt het klantbelang centraal: persoonlijk contact is enorm belangrijk. Jij vindt het leuk om te netwerken, om adviesgesprekken te voeren en bent graag buiten de deur om met klanten om de tafel te gaan. Je hebt al ruime ervaring en kennis op het gebied van zakelijke verzekeringen.

Wie zijn wij

Broch & Volkering Verzekeringen is als onafhankelijke assurantietussenpersoon landelijk werkzaam op het gebied van verzekeringen. Wij voorzien zakelijke en particuliere relaties van advies. Het klantbelang stellen wij hierbij voorop. Ons kantoor is gevestigd in Wateringen. Wij werken samen met meerdere verzekeraars en doen uitgebreid marktonderzoek alvorens een voorstel te doen aan relaties.

Binnen ons bedrijf heerst een informele werksfeer. Momenteel zijn wij met 6 collega's een sterk en hecht team. De klant staat centraal en samen zorgen wij ervoor dat de organisatie draait als een geoliede machine. Wij stimuleren ontwikkeling en groei en nemen jou daar graag in mee. In overleg worden aanvullende opleidingen door ons betaald.

Wat bieden wij

 • Een full-time functie (minimaal 36 uur)
 • Een fijne en informele werksfeer
 • Een goed salaris en bijbehorende secundaire voorwaarden.
 • Verantwoordelijkheid en flexibiliteit
 • Ruimte voor persoonlijke ontwikkeling
 • Leaseauto

Wie zoeken wij

 • Je bent sociaal en communicatief vaardig
 • Iemand met minimaal één jaar ervaring met het adviseren op het gebied van zakelijke verzekeringen. 
 • Je bent een echte netwerker
 • Opleidingsniveau minimaal MBO, maar bij voorkeur HBO werk- en denkniveau aangevuld met WFT Schade Particulier, Zakelijk en Inkomen
 • Iemand die bereid is om zich door te ontwikkelen (WFT Vermogen en andere branchegerichte opleidingen)

Ben je nieuwsgierig? Laten we kennismaken. Het begint altijd met persoonlijk contact.
Bel ons op 0174 700 237 (tijdens kantoortijden) en/of mail jouw motivatie en cv naar patrick@brochvolkering.nl 

Neem contact op

Persoonlijke benadering is waar we voor staan. Bij ons krijgt u geen bandje aan de lijn. Maak kennis met ons team en neem vrijblijvend contact op. We helpen u graag.